00982166088677

درباره ما

     گواهی نامه ها:آسیا ماسه ساز – سنگ شکن – amscrusher

شرکت آسیا ماسه ساز یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و دارای گواهینامه‌های استاندارد بین‌المللی ISO9001 ( 2008 ) , ISO14001 , OHSAS18001 از کشور انگلستان در ساخت کارخانجات آسفالت، دستگاه‌های سنگ شکن و دانه بندی شن و ماسه و بچینگ پلانت می‌باشد. این شرکت با داشتن کادری از متخصصین کار آزموده در زمینه طراحی، تولید و صادرات دستگاه‌های سنگ شکن در ظرفیت‌های مختلف و کارخانجات آسفالت در ظرفیت‌های 60- 80- 120- 160 تن در ساعت را تولید نموده و همچنین در پروژه های عمرانی با پیمانکاران بزرگ مشارکت داشته و به بسیاری از کشورها نیز دستگاه‌های خود را صادر نموده است و یکی از اهداف و استراتژی‌های شرکت گسترش بیشتر صادرات به کشورهای آفریقایی ( نیجریه و ... )، کشورهای CIS و دیگر کشورها می‌باشد.

این واحد صنعتی شامل سه کارگاه مجزا با امکانات کامل تولید در هر کارگاه می‌باشد .

    خط مشی:

شرکت آسیا ماسه ساز به عنوان یکی از قطب‌های تولید ماشین آلات سنگ شکن و خردایش و دانه بندی، کارخانجات پخت آسفالت، بچینگ پلانت و تهیه سنگ‌های ساختمانی در کشور و در راستای تبعیت از تولید محصولات با کیفیت، روند توسعه پایدار و ارزش‌های سازمانی خود تصمیم به استقرار سیستم یکپارچه مدیریتی بر اساس الزامات استاندارد یکپارچه IMS را در دستور کار خود قرار داده است.مدیریت شرکت به موازات تلاش برای ارتقای سطح رضایت مشتری و کارکنان خود، افزایش ایمنی در محیط کار و ارتقاء کیفیت، تعهد خود را به موارد ذیل اعلام میدارد:

-پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی با انتخاب راهکارهای مطلوب و مقرون به صرفه اقتصادی.

-انطباق کامل فعالیت‌ها و تولید محصولات شرکت با مقررات و قوانین ایمنی و بهداشت حرفه ای و زیست محیطی و الزامات و استانداردهای مربوطه.

-بهبود مستمر فرایند کاری.

-بهینه سازی مصرف مواد و انرژی.

-ارتقاء به سمت سلامت کارکنان و پیشگیری از حوادث ناشی از کار.

-با عنایت به اعتبار شرکت در سطح جامعه ایرانی امید آن داریم که همه کارکنان شریف گروه صنعتی آسیا ماسه ساز تمامی توانمندی‌ها، نوآوری‌ها و تخصص خود را برای اجرای بهینه این سیستم و در نهایت جهانی شدن شرکت بکار بگیرند.

-مدیریت ارشد شرکت آسیا ماسه ساز در دوره‌های زمانی مشخص و حداقل یکبار در سال موارد این خط مشی را مورد مرور و بازنگری قرار خواهد داد.

بیانیه شرکت آسیا ماسه ساز:

در راستای استراتژی‌های پایدار کشور به حفظ منافع ذینفعان و لزوم حضور در صنعت جهانی ماشین آلات سنگ شکن، کارخانه آسفالت، بچینگ پلانت سیمان و سنگ‌های ساختمانی و همچنین گسترش تنوع فعالیت‌ها با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، تعالی منابع انسانی، ارتقاء کیفی و کمی محصولات تولیدی، صدور کالا و خدمات فنی و مهندسی، ارائه مشاوره های بین‌المللی و نقش آفرینی در تعیین استانداردهای جهانی می اندیشیم.

ارزشهای محوری:

خانواده گروه صنعتی آسیا ماسه ساز مشتمل بر سهامداران، مدیران و کارکنان، دو منشور اخلاقی ذیل را به عنوان ارزش‌های محوری سازمان خود تعیین و به آنها معتقد می‌باشد و به رعایت این اصول اهتمام می‌ورزد.

 1-منشور اخلاقی :

-مامتعهد به حفظ منافع کلیه ذینفعان هستیم.

-ما متعهد به تلاش در جهت صادرات وسیع به کشورهای هدف در رقابت با تولید کنندگان خارجی و تحقق خود کفایی ملی هستیم.

-ما متعهد به حفظ محیط زیست و کاهش آلاینده ها هستیم.

-ما متعهد به تلاش مداوم در جهت ارتقاء کیفیت محصولات هستیم.

-ما متعهد به استفاده بهینه از منابع ملی هستیم.

              2-منشور حقوق مشتری:

       - مشتری حق دارد از کیفیت محصول اطلاع دقیق داشته باشد.

      - مشتری حق دارد از طریق یک سیستم تعریف شده با مدیریت شرکت در تماس باشد.

      - مشتری حق دارد از مضرات حاصل از روشهای نا صحیح مصرف محصول آگاه شود.

      - مشتری حق دارد به سلیقه خود محصول را انتخاب کند.

      - مشتری حق دارد از شرایط نگهداری محصول آگاهی کامل داشته باشد.

مدیر عامل شرکت آسیا ماسه ساز

 

 

بازگشت به صفحه نخست

 

 

انتخاب زبان سایت

پشتیبانی آنلاین مشتریان

Skype Me™!

آخرین اخبار آسیا ماسه ساز

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

رویدادهای نمایشگاهی

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
info@amscrusher.com تهران - ضلع شمالي خيابان آزادي - بين ايستگاه مترو و خيابان شادمان - جنب بانك كشاورزي - پلاك 399 - ساختمان اداري شادمهر - طبقه سوم واحد14.
AMS CRUSHER