00982166088677

کارخانه آسفالت

 

کارخانجات آسفالت تولید شده در این شرکت در ظرفیت‌های 60، 80، 120 و 160 تنی به صورت ثابت و متحرک، در دو طرح متفاوت دارای استانداردهای بین‌المللی ایزو ISO9001 – 2008 , ISO 14001 ساخته و تولید می‌گردند. کارخانجات تولیدی این شرکت با دمای 160 درجه بر مبنای مصالح استاندارد و 3 درصد رطوبت اولیه می‌باشند. سیستم کنترل آن به صورت تمام اتوماتیک (کامپیوتری) و یا نیمه اتوماتیک (دستی) می‌باشد.

 

 •  کارخانه آسفالت تولیدی شرکت  آسیا ماسه ساز شامل اجزای زیر می‌باشد :

 

 • برج کارخانه
 • سیلوی مصالح سرد
 • نوار نقاله مصالح سرد (سیستم تغذیه)
 • درایر (خشک کن)
 • مشعل توربوجت
 • غبارگیر مولتی سایکلون
 • اگزوز فن
 • فیلتر آبی - کیسه ای
 • فلاسک قیر
 • هیتر روغن
 • تابلوی کنترل
 • اتاق کنترل

 

 

برج کارخانه آسفالت 

 

آسیا ماسه ساز – سنگ شکن – amscrusher    آسیا ماسه ساز – سنگ شکن – amscrusher

برج کارخانه 120 تنی :

این برج شامل سرند ارتعاشی، سیستم توزین، واحد میکسر(مخلوط کن)، سیلوی ذخیره آسفالت گرم، الواتور مصالح گرم،الواتور فیلر و پایه های برج میباشد.

 

 

 

 

* سرند

 

سرند: سرند بکار رفته در برج کارخانه آسفالت از نوع ویبره ای و با ورق بده 10میلی متر و الکتروموتور 7.5 کیلووات، 4 طبقه می باشد که در سایز مخصوص طراحی و ساخته شده و بدنه آن بوسیله کاور جهت جلوگیری از خروج گرد و غبار پوشیده شده و دارای شوت اورسایز و کانال سرریز می باشد.

(گرد وغبار تولید شده به سیستم مولتی سایکلون انتقال پیدا می کند.)

آسیا ماسه ساز – سنگ شکن – amscrusher

*سیستم توزین مصالح، قیر و فیلر

سیستم توزین مصالح گرم با دریچه تخلیه پنوماتیک که دارای 4 دهنه سیلو با 4 عدد لودسل 1000 کیلوگرمی و نشانگر دیجیتالی بر روی تابلوی کنترل و همچنین قابلیت تنظیم تناژ و تعداد در هر بچ را دارد.

 

 

*میکسر

حجم میکسر 1.5 تن می باشد که بدنه بیرونی آن از ورق فولادی و داخل آن توسط لایه های ضد سایشی پوشیده شده که قابلیت تعویض دارند. الکتروموتور آن 45 کیلووات و دارای دو محور متحرک می باشد با 16 عدد بازو و پنچه ضدسایش ریخته گری و قابل تعویض، و بازوهایی جهت تمیز کردن بدنه میکسر، دوش میکسر دو جداره با 8 عدد نازل اسپری قیر و مجهز به کاور و کانال هدایت غبار به سایکلون و 2 عدد جک جهت تخلیه مواد میکس شده به سیلوی ذخیره آسفالت.

*سیلوی ذخیره آسفالت

حجم سیلو 30تن آسفالت می باشد که دارای دو دریچه جهت تخلیه با محرکهای پنوماتیکی می باشد.

آسیا ماسه ساز – سنگ شکن – amscrusher

 

*الواتور مصالح گرم

این دستگاه مابین درایر و سرند قرار می گیرد که شامل :

-بدنه از ورق خمکاری شده بدون درز جوش

-بدنه مسلح شده با ناودانی خمکاری شده در طول و عرض

-قاشقک که با الگوی خاصی خم شده است

-زنجیر بادامی

-الکترو موتور وگیربکس 15 کیلووات

آسیا ماسه ساز – سنگ شکن – amscrusher

*الواتور فیلر

این دستگاه بین مارپیچ و سیلوی فیلر قرار می گیرد و شامل :

-بدنه خمکاری شده بدون درز جوش

-بدنه مسلح شده با ناودانی خمکاری شده در طول و عرض

-قاشقکها ی خمکاری شده

-زنجیر بادامی از میلگرد

-الکتروموتور گیربکس 5.5 کیلووات

آسیا ماسه ساز – سنگ شکن – amscrusher

*پایه های برج کارخانه

پایه ها از ورق خمکاری شده و طبقات کارخانه از تیرآهن و ناودانی صنعتی

 

 

 

 

سیلوی مصالح سرد

 

سیلوی 4 دهانه یا سیلوی مصالح سرد:

که ظرفیت کلی آن 20m3 می باشد که این حجم قابلیت افزایش دارد، ضخامت ورق بدنه 5 میلی متر و دارای 4 عدد دریچه تخلیه، 4 عدد نوار فیدری با الکتوموتور 2.2 کیلووات نوار نقاله تغذیه به طول 11 متر و عرض 60 سانتی متر می باشد،که با الکتروگیربکس 4 کیلووات (دور متغیر) که قابلیت تنظیم سرعت نوار نقاله را داراست کار می کند.

 

 

 

نوار نقاله تغذیه

 

این نوار نقاله به طول 15 متر و عرض 60 سانتی متر که وظیفه انتقال مصالح از سیلوی سرد به درایر (خشک کن) را دارد.

 

 

خشک کن (درایر)

 

درایر کارخانه آسفالت 120 تنی به قطر 1.9 متر و طول 7.5 متر با ضخامت ورق 10 میلی متر با الکتروگیربکس 37کیلووات و شامل دو قسمت گرمایشی(کنوکسیون) و تشعشعی می باشد.

قسمت کنوکسیون و تشعشعی از پره های خمکاری شده از ورق 8 میلی متر و صندوق ورودی و خروجی از ورق 10 میلی متر

شاسی از ناودانی 24، دارای دنده کمربندی و رینگهای فولادی که توسط ورق های Z شکل به بدنه متصل شده اندو دو عدد هرزگرد برای جلوگیری از حرکت طولی درایر و حرارت مصالح از طریق ترمومتر قابل اندازه گیری و بررسی در اتاق کنترل می باشد.

  

 

مشعل درایر توربو جت 

  

مشعل درایر با ظرفیت حرارتی 8 میلیون کالری الی 12 میلیون کالری در ساعت که شامل :

 

-مجهز به سرو موتور برای تنظیم دریچه هوا (دمپر) و سوخت از داخل اتاق فرمان

 

-الکترو موتور 15کیلووات 3000 دور دوگانه سوز (گاز و گازوئیل)

  

  

غبارگیر مولتی سایکلون

  

وظیفه این دستگاه جمع آوری گردو غبار و فیلر می باشد،که در کارخانه آسفالت 120تنی مورد استفاده قرار می گیرد شامل: 42 سیکلون (موشکی) می باشد و فیلر جمع آوری شده را توسط کانال به الواتور فیلر هدایت می کند.

 

اگزوز فن

 

وظیفه آن تخلیه هوای درایر می باشد این سیستم از اتاق کنترل قابل کنترل بوده و فشار هوا بطور اتوماتیک تحت کنترل می باشد که در کارخانه 120تنی قطر پروانه آن 120 سانت و از ورق ضد سایش و الکتروموتور آن 55 کیلووات می باشد که در صورت وجود بگ فیلتر الکتروموتور اگزوز فن به 75 کیلووات ارتقاء می یابد.

 

فیلتر آبی

 

 برای جلوگیری از آلودگی هوا ، دود و مواد حاصل از سوخت مشعل و گردو خاک و غبار ،آب توسط اگزوز فن از بالای سیکلون به فیلتر آبی هدایت می شود و در چرخه مسیر آب آلودگی و گرد و غبار حاصل از فعالیت کارخانه فیلتر می‌شود .

 

 فیلتر کیسه ای

فیلتر کیسه ای یا بگ فیلتر دستگاهی است که برای جمع آوری گرد و غبار ایجاد شده در یک فرآیند مورد استفاده قرار می گیرد این دستگاه به طور خلاصه شامل محفظه هوای تمیز، محفظه تصفیه، کیسه فیلتر، محفظه هوای فشرده، شیرهای دیافراگمی و سیستم تخلیه می باشد.

فیلتر کیسه ای در کارخانه آسفالت 120تنی : فیلتر کیسه ای مورد استفاده در کارخانه آسفالت 120 تنی دارای مساحتی معادل 380 متر مربع که تعداد کیسه های آن 384 عدد می باشد.

 

فلاسک قیر 

 

فلاسک قیر دو جداره به ظرفیت 50.000 هزار لیتر از ورق 6 میل که بوسیله ورق، گالوانیزه روکش شده و با پشم شیشه جهت جلوگیری از اتلاف حرارت عایق گردیده است و دارای پمپ قیر و لوله های دوجداره رفت و برگشت با الکتروموتور 7.5 کیلووات می باشد.

 

هیتر روغن داغ (اویل هیتر)

اویل هیتر برای تامین گرمایش و انتقال حرارت جهت گرم کردن قیر استفاده می شود، در این دستگاه روغن تا دمای 160-200 درجه سانتیگراد گرم میشود و با پمپاژ و سیرکوله کردن روغن داغ در کویل نصب شده در داخل فلاسک قیر، قیر مصرفی تا درجه حرارت مورد نیاز گرم می شود و مورد استفاده قرار میگیرد.

 

اویل هیتر کارخانه آسفالت 120تنی شرکت آسیا ماسه ساز 500.000 هزار کیلو کالری، با مشعل 500.000 هزار کیلوکالری و پمپ روغن 40/200 می باشد که با لوله ای 2 اینچی کوئل ساخته  می شود و مورد استفاده قرار می گیرد.

 

تابلوی کنترل

 

شامل 2 عدد تابلو پیانویی و قدرت می باشد. تابلو قدرت شامل کلیه کنتاکتورها و سیستم اتوماسیون می باشد و تابلوی پیانویی یا فرمان که کلیه کلید های استارت و استاپ و نمایشگرهای سیستم توزین و حرارت و کنترل کلیه دریچه ها را شامل می شود.

 

اتاق کنترل 

 

این اتاق شامل کانکس ساخته شده از ورق فولادی همراه با عایق های حرارتی می باشد.

 

 

 

 

 بازگشت به صفحه نخست

انتخاب زبان سایت

پشتیبانی آنلاین مشتریان

Skype Me™!

آخرین اخبار آسیا ماسه ساز

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

رویدادهای نمایشگاهی

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
info@amscrusher.com تهران - ضلع شمالي خيابان آزادي - بين ايستگاه مترو و خيابان شادمان - جنب بانك كشاورزي - پلاك 399 - ساختمان اداري شادمهر - طبقه سوم واحد14.
AMS CRUSHER