درباره ما

Pin It

 

     

 گروه صنعتی آسیا ماسه ساز در سال 1362 توسط آقای بهروز فتحی بنیان‌گذاری شد. این شرکت در زمره‌ی یکی از معتبرترین تولید‌کننده‌های تأسیسات کامل سنگ‌شکن، تأسیسات کامل بچینگ پلنت، و کارخانه‌های پخت آسفالت در ایران محسوب می‌شود. گروه صنعتی آسیا ماسه ساز با تلاش و کوشش فراوان توانست به عنوان صادرکننده‌ی خوش‌نام کشوری در سال 1393 نائل گردد. در سال‌های بعد، با تلاش تیم‌های متخصص شرکت صنعتی آسیا ماسه ساز، بازار این شرکت به کشورهای عراق، ازبکستان، قزاقستان، ترکمنستان، تاجیکستان، قرقیزستان، و ارمنستان گسترش یافت. فرآیندهای دقیق کنترل کیفیت در تمامی مراحل تولید، و همچنین تحقیق و توسعه‌ی مداوم، موجب بهبود کیفی بیش از پیش در ماشین‌آلات تولیدی این مجموعه شده است. قیمت رقابتی، الگوریتم‌های سازمان‌یافته‌ی اداری، رویه‌ی منظم بازاریابی، روندنمای فروش، و همچنین گواهینامه‌های ISO و CE سنگ محک مشتریان ما است.

هر سه کارگاه تولیدی گروه صنعتی آسیا ماسه ساز تمام تلاش خود را می‌کنند تا ماشین‌آلاتی با بهترین کیفیت تولید کنند. دفتر مرکزی شرکت در تهران واقع گردیده، و نمایندگی‌های ما در تاشکند ازبکستان، عشق‌آباد ترکمنستان، شیمکنت قزاقستان، و همچنین شرکت بازرگانی ما در باکو آذربایجان سعی دارند تا بهترین خدمات را برای مشتریان فراهم آورند. خدمات پس از فروش در گروه صنعتی آسیا ماسه ساز به نحو احسن اجرا شده و الگوریتم اجرای آن به گونه‌ای طراحی شده است که تنها یک الگوریتم مورد استفاده قرار گیرد، و بدین ترتیب موجب کاهش اشتباهات گردد. علاوه بر این، آسیا ماسه ساز گواهینامه‌های ISO14001:2004, ISO18001:2007, ISO9001:2008، و همچنین گواهینامه‌ی تطابق با اصول CE را دارا می‌باشد.

ما اولین شرکت ایرانی در زمینه‌ی ماشین‌آلات معدن، سنگ‌شکن، کارخانه‌ی آسفالت، و بچینگ پلانت هستیم که توانسته‌ایم عناوین و جوایز بسیاری را کسب کنیم و از این بابت به خود می‌بالیم. از جمله‌ی این موارد انتخاب جناب آقای بهروز فتحی، بنیان‌گذار آسیا ماسه ساز، به عنوان چهره‌ی ماندگار از طرف سازمان صنعت، معدن و تجارت در سال 1392 بود، که از ایشان تقدیر و قدردانی به عمل آمد. همچنین، انتخاب جناب آقای بهنام فتحی به عنوان مدیر نمونه‌ی جوان از سوی خانه‌ی صنعت و معدن جوانان در سال‌های 92 و 93 و 95 و علاوه بر آن دریافت عنوان تولیدکننده‌ی برتر دو سال پیاپی، صادر کننده نمونه سال 95، صنعتگر نمونه سال 96 از دیگر افتخارات آسیا ماسه ساز است. سیاست‌ کلان آسیا ماسه ساز بدل شدن به بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی ماشین‌آلات سنگ‌شکن در خاورمیانه و تولید انواع دستگاه‌های مدرن و با فناوری روز است. هدف گروه صنعتی آسیا ماسه ساز فراهم‌نمودن ماشین‌آلات با کیفیت، قیمت‌های رقابتی، و خدمات پس از فروش مطمئن است، تا بتواند هرگونه نیاز به این نوع ماشین‌آلات را در هر مکان و زمان مرتفع نماید. در کنار تمامی فعالیت‌ها در زمینه‌های صنعتی، آسیا ماسه ساز وارد بحث عمران و ساخت‌وساز نیز شده است و با داشتن مهندسین مجرب، توانایی اجرای تمامی پروژه‌های عمرانی، معدنی، و ساخت و ساز را از مهندسی، تأمین ماشین‌آلات، و اجرا (EPC) به بهترین نحو و در بهینه‌ترین زمان ممکن داراست.

 

 

 

 

    مدیر عامل : آقای بهنام فتحی خلج   

 

 

 

کارشناس فروش داخلی : آقای موسی مهدی فر

 

 

 

  مدیر بازرگانی: آقای بهروز یزدی

 

 

 

 

     مسئول فروش کشور ازبکستان: دلاور شکرووف

 

 

 

   کارشناس فروش کشور قزاقستان: جاوید میکاییلف    

 

 

 

 

         *             کارشناس فروش کشور سوریه : علی رضا ابراهیمی