سنگ شکن سریHS

Pin It

 

 

 

سنگ شکن سری hs

 

سنگ شکن های سری اچ اس (HS) :

نوع دیگری از سنگ‌شکن‌های کوبیت، سری کوبیت HS است که با توجه قدرت بالای تولید و نوع چکش مورد استفاده در آن استفاده بسیار زیادی در معادن خردایش سنگ و تولید شن و ماسه دارند. سنگ‌شکن کوبیت سری HS‌ برای خردایش سنگ‌های سخت مورد استفاده قرار می‌گیرد. فرآیند خردایش با ضربه‌ی چکش‌ها به بار و کنده‌شدن اولیه‌ی بخشی از بار در مرحله‌ی اول خردایش و سپس برخورد بار با سندان مقابل صورت می‌گیرد. مراحل دوم و سوم خردایش نیز به همین روش انجام می‌شود و آنقدر ضربه به بار وارد می‌شود تا به اندازه‌ی مورد نظر خروجی برسد.
سه سری سندان قابل تنظیم به صورت جداگانه در این دستگاه تعبیه شده است، که امکان کنترل در تولید را فراهم می‌نماید. سندان بالا به صورت یکپارچه از فولاد منگنزی و سندان‌های وسط و پایین از بدنه‌ی آهنی ساخته شده‌اند، که توسط کفشک‌های منگنزی پوشانده شده‌اند. با توجه به سایش بالای چکش‌های کوبیت HS، این چکش‌ها از آلیاژهای بسیار مستحکم و ضدسایش ساخته می‌شوند و در هر روتور چهار چکش قرار می‌گیرد. الکتروموتورهای قدرتمند 50 و 90 کیلوواتی این غول خردایش نیروی محرک موردنیاز چرخش یک روتور بسیار سنگین و چهار عدد چکش قدرتمند 120 کیلوگرمی را فراهم می‌کند.
روتور کوبیت HS، یک روتور دیسکیِ بسیار سنگین است، و نیروی گشتاوری بالایی ایجاد می‌کند. این مسئله موجب چرخش یکنواخت چکش‌ها و عدم تغییر سرعت چرخش در هنگام ضربه به بار می‌گردد، و در نتیجه موجب باردهی کامل و صرف جویی در مصرف چکش‌ها می‌گردد. تمامی قطعات سایشی کوبیت HS، از جمله چکش‌ها، سندان‌ها و قطعات محافظ بدنه از فولاد منگنزی ساخته شده‌اند و به همین دلیل عمر مفید مصرف آنها طولانی‌تر گردیده است.

ویژگی های کوبیت سری HS

  • وجود دریچه‌های متعدد در اطراف.
  • دارا بودن جک هیدرولیک.
  • بدنه‌ی مستحکم.
  • انواع مختلف چکش.
  • سندان‌ها ریخته‌گری.

کوبیت HS آسیا ماسه ساز را می‌توان با چکش‌های مختلفی با درجات سختی مختلف و به همان میزان، عمر مفید متفاوتی مورد استفاده قرار داد. میزان عمر این چکش‌ها از 20 روز تا 4 ماه برای سخت‌ترین سنگ‌ها متغیر است.

یکی از تفاوت‌های طرح کوبیت HS با کوبیت معمولی و جکدار آسیا ماسه ساز، تفاوت در تعداد چکش‌ها و وزن آنهاست.

در کوبیت‌های HS قدیمی‌تر، دریچه‌های بازرسی به صورت کشویی بود، اما در طرح‌های جدیدتر به صورت جک‌های هیدرولیکی است

 

برای مشاهده جدول و نمودارهای محصولات تولیدی کوبیت اچ اس شرکت آسیا ماسه ساز بهنام فایل زیر را کلیک نمایید .

* فایل

 

بازگشت به صفحه نخست